TURİZM HAFTASI ETKİNLİKLERİMİZ

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. İlyas Çapoğlu ve Turizm Otelcilik Meslek Yüksekokulu, Turizm Haftası münasebetiyle Erzincan Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen etkinliğe katıldı.

Erzincan İl Kültür Turizm Müdürlüğü tarafından organize edilen kutlama programı Ordu Caddesi üzerinden Erzincan Belediyesi Kültür Evine olan yürüyüşüyle başladı. Yürüyüşe Vali Süleyman Kahraman, Erzincan Belediye Başkan Vekili Hüseyin Karakaş, Cumhuriyet Başsavcısı Hüsnü Aldemir, il protokolü ve vatandaşlar katıldı. Yürüyüş esnasında vatandaşlara çiçek dağıtan Rektörümüz Prof. Dr. İlyas Çapoğlu ve kortej üyeleri renkli görüntüler oluşturdu.

Ayrıca, etkinlikler kapsamında Erzincan Belediyesi kültür evi arkasındaki alana Üniversitemiz Turizm ve Otelcilik Meslek Yüksekokulu Öğrencileri tarafından hazırlanan  “Gör! Sev! Hisset!” temalı fotoğraf sergisi açıldı. Sergiye vatandaşlar büyük ilgi gösterirken, etkinlik alanına gelen vatandaşlara Turizm ve Meslek Yüksekokulu tarafından lokma ikramında bulunuldu.